U-K!22

سلام به همه کی پاپی هایه عزیز^^

من به همراه گروهم میخوایم تو این ۳روزی که در اختیارمون گذاشته شده گروه U-K!22 رو بهتون معرفی کنیم… ما این مطالب رو جمع اوری کردیم و میخوایم به طرفدارایه کی پاپ نشون بدیم به امید اینکه به تعداد ک*یس می ها ( که ما ایرانی ها میگیم بو*س می) اضافه بشه و از تعداد انتی فن هایه اونا کم بشه…

U-K!22 گروهی ۷نفره س که متاسفانه تو کره بهشون توجهی نمیشه و هنوزم بعد از ۶سال فعالیت دراین صنعت مورد بی مهری هایه زیادی قرار گرفته….

تو این پست میخوایم شروع فعالیت U-K!22 رو براتون توضیح بدیم… امیدوارم تا روز اخر همراهمون باشید و از مطالب استفاده کنید^^…

U-K!22 فعالیت خودش رو در کمپانیهNH Media شروع کرد… رئیس این کمپانی این اسم رو به خاطر علاقه ای که به اسم K!22 داره برای این گروه انتخاب کرده…

u-k!22 یعنی:

Ubiquitous Korean International idol Super Star

سوپراستارهای بین ا لمللی همیشه حاضر

که فن هایه این گروه با نام K!22 ME میشناسن (که برای فن هایه ایرانی میشه بو*س می)

رنگ فن کلاب U-K!22 هم صورتی مرواریدی هستش!!

 قبل از Debute و Debute 2008

کمپانیه NH قبل از تشکیل گروه یو*ک*یس دو گروه paran(که ای جی عضو فعلیه یو*ک*یس جزو این گروه بود )& Xing رو تحت حمایت داشت

 که کوین وو و کی بوم دو عضو گروه”Xing “

 بودن که در سال ۲۰۰۷ گروه زینگ رو ترک کردن و توسط کمپانی ان اچ انتخاب شدن  چهار عضو دیگر هم به طور جداگانه توسط رسانه های ان اچ از طریق گزینش ابتدایی انتخاب شدن که سوهیون قبلا کاراموز کمپانیه JYP بود!

یو*ک*یس با ۶ نفر درسال ۲۰۰۸ تشکیل شد.!

یو*ک*یس در ۱۵ اگوست ۲۰۰۸ دیبات کرد دیبات این گروه درکره ۲۸ ماه اوت ۲۰۰۸با اولین مینی البوم

 ( New Generation,  (N-Generationبودکه ۲۸ ماه اوت منتشر شد .

اعضایه یو*ک*یس میتوانستن به چند زبان صحبت بکنن

 الکساندر میتوانست به هفت زبان از جمله :اسپانیایی،پرتغالی،کانتونی،ژاپنی،ماندارین،کره ای وانگلیسی و

ایلای به زبان انگلیسی و کره ای و ماندارین _ دونگهو مکنه ی گروه میتوانست به زبان ماندارین صحبت کند و

 کوین به زبان انگلیسی و کیبوم به زبان ژاپنی مسلط بودند!

با انتشار سومین مینی البوم در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۰۹با عنوان

man man ha ni) ContiUk!22)

کیسوپ هفتمین عضو وارد گروه شد  و گروه رو کامل کرد و
با رقص خوبش همه رو به سمته خودش جذب کرد.کاری بود که بشدت مورده استقبال قرار
گرفت و فروش خیلی خیلی خوبی رو پشته سر گذاشت و کی سوپ هم طرفدار های زیادی پیدا
کرد بعد از کوین و ایلای.

مینی البوم (Break time(Shut UPاخرین کار کیبوم و الکساندر با یوک*یس بود!درمجموع میشه گفت کیبوم و الکساندر چهار مینی البوم و یک فول البوم با یوکیس کار کردن.

الکس و کی بوم به دلایل شخصی ای در سال ۲۰۱۱ گروه رو ترک کردند و از اون به بعد خیلی از فن های اونها به آنتی فن ه یو*ک*یس تبدیل شدن!به هرحال الکس کسی بود که تو هنگ گنگ و چین طرفدارای زیادی داشت و کی بوم هم که برادر کیم هیونگ جون از دبل اس ۵۰۱بود کم طرفدار نداشت به همین خاطر انتی های زیادی پیدا شد و هنوزم که هنوزه خیلی ها انتی یو*ک*یس هستن بابت این قضیه …!

چند ماه بعد از اینکه این دونفر رفتن ۲عضو دیگه وارد گروه شد.

عضو سابق گروه پاران که زیر نظر همین کمپانی ان اچ بود کیم جی سوپ و یئوهون مین که هنرمند سولو بود جایگزین الکساندرو کیبوم شدند!

که پتانسیل گروه رو بشدت بالا بردن..اما قضیه انتی فن ها خیلی جدی بود.بطوریکه اصلا هون و ای جی رو عضوی از یو*ک*یس نمیدونستن و اونهارو نپذیرفته بودن.با تمام این سختی ها هون و ای جی خیلی زیاد تلاش کردن و حالا اون ها هم طرفدارای زیادی دارن!

تیزراول این موزیک ویدیو در۲۳ مارس وتیزردوم در۲۵ مارس وموزیک ویدیودر۲۹مارس دریو*تی*وب به نمایش در امد!

 البوم در۳۰مارس ۲۰۱۱ منتشر شد!ویک نسخه ی جایگزین از۰۳۳۰ به عنوان”Drama Version”ساخته شد و در۱ اوریل از

Mnetمنتشر شد! نسخه ی دیجیتالی البوم در ۳۰ مارس ۲۰۱۱ اولین بار در کره منتشر شد!

هون قبل از ورود به یوکیس به عنوان هنرمند سولوبا اسم واقعی خودش کار میکردکه البومش روباعنوان Pure & Love در سپتامبر۲۰۰۹ منتشر کرد!هون علاوه بر خوانندگی در فیلم اتنا که از اس بی اس پخش شد نقش محافظ رییس جمهور رو داشت.

سال ۲۰۱۱ سوهیون به عنوان لیدر گروه منصوب شد(قبل از اون یوکیس لیدر نداشت)سوهیون به خاطر توجه زیادش به طرفدارا لقب:

“King of Fanservice”رو از فن ها گرفته! سال۲۰۱۲ سوهیون به عنوان “Power Vocal”گروه اسم گرفت!

کیسوپ به عنوانUllzang یعنی ‘best face’

چهره ی یوکیس در کره شناخته شده!

در بررسی سایت ژاپنی طالع بینی  Cocoloni

اینده نگر سایت کوکولونی با بررسی افکار مردم ژاپن کوین رتبه اول خوش شانس ترین روبین ستاره ها در سال ۲۰۱۲ بدست اورد!

۱۰۰ پیشگوی بخت وطالع در این پیشگویی شرکت داشتن که پیش بینیه بخت و اقبال ستاره ها ازطریق نوع خون و روش های دیگه بود!وقتی کوین این خبرو شنید گفت:من برای اول شدنم افتخار میکنم وامیدوارم این اتفاق امسال بیافته !

در همین سال ۲۰۱۲ بود که یو*ک*یس  به عنوان Number 1 Hallyu group to watch out in Japan انتخاب شد.

ای جی درسال ۲۰۱۱ از دانشگاه کلمبیا پذیرفته شد و۲۰ ژانویه ی ۲۰۱۲در تور ژاپنی خودش اعلام کردکه به مدت ۵ ماه برای تحصیل در کلمبیا از گروه میره و در سال ۲۰۱۳ دوباره برمیگرده !(این پنج ماه کار های یوکیس بدون حضور ای جی بود)ای جی در ۱۶ فوریه ی۲۰۱۳ به گروه برگشت. و در مراسم روز ولنتاین که در ژاپن برگزار شد حضور داشت و بازگشتش به گروه رو رسما اعلام کرد!

عکس یوکیس برای اولین بار به عنوان هنرمند کره ای روی کارت ویزای

 Sumitomo Mitsui یکی از سه بانک بزرگ ژاپن قرار گرفت!

بعد از چند سال فعالیت به عنوان گروه یو*ک*یس در۸ اوریل ۲۰۱۳ رسانه های ان اچ تایید کردن که در پایان اوریل یک زیر گروه از یو*ک*یس تشکیل خواهد شد!و گفته شد که یوبیت دویا سه اهنگ جدید در البومش خواهد داشت که اهنگساز ان Brave Brothers خواهد بود که قبلا اهنگ “Man Man Ha Ni” یو*ک*یس رو ساخته بود!

در ۲۲ اوریل ۲۰۱۳ زیر واحد گروه

uBEAT با اولین مینی البوم با عنوان:

“있을때잘해줄걸”

Should Have Treated U Better

ساخته شد اولین استیج یوبیت در ام نت از ام کانت داون جهانی درتایوان بود!یوبیت از سه عضو یو*ک*یس ای جی و ایلای و  کوین به عنوان Featuring تشکیل شد!

یوکیس در مراسم بزرگ “Formula 1” در برج پتروناس مالزی در ۲۲ مارس ۲۰۱۳که در ان گروه ۲Ne1

از کی پاپ وهنرمندان امریکایی از جمله گرو BackStreet Boys هم حضور داشتند، شرکت کردند…یو*ک*یس در پرس کنفراس گفت :ما قبلا استیج های خارجی رفتیم ولی این استیج با ستاره های مشهوره و احساس متفاوتی براشون داره!

و گفته شد که مایه ی افتخار که یو*ک*یس به عنوان نماینده ی کره به جایی دعوت شد که مردم زیادی از سراسر جهان امدن…

درفوریه ی ۲۰۱۳ یو*ک*یس در جاکاراتا و اندونزی فن پارتی داشت که به علت اب و هوای بد و سیل تا ماه اوریل به تعویق افتاد.دوعضو یو*ک*یس (سوهیون و کوین) برای کمک به مردم وامور خیریه به این کشور رفتن .

و البوم و سیدی هاشون رو امضا کردن و به ک*یس می های این کشور هدیه دادن!وباکودکان اسیب دیده ی اندونزی(در اثر سیل)ملاقات کردن و تمایلشون برای کمک به افرادی که کمک نیاز دارند رو اعلام کردن وبهشون تسلی دادن.

خب… این هم از پست اول… امیدوارم خوشتون اومده باشه^^

4 thoughts on “Know More_ Part1

  1. This webpage has so a lot great details on it, I verify on it everyday. I wish other websites spent as a lot work as this one does generating data legible to readers like myself. I recommend this write-up to all of my facebook friends. This webpage will make some massive passive profit I’m positive. I hope my site does along with this one, it refers to jewelry consumers houston.

دیدگاهتان را بنویسید